Nowe zajęcia Stormeet

Mamy przyjemność ogłosić, że nasz klub pojawi się na mapie Polski obiektów, gdzie można przygotować się do zawodów Stormeet.

STORMEET to nic innego jak dłuższy treningi w oparciu o bieganie oraz ćwiczenia funkcjonale znane z klubów fitness czy boksów CrossFit. Ćwiczenia są proste i nie wymagają specjalistycznego przygotowania dostępne są zatem dla każdego. Dużą część całego treningu stanowi bieganie, jest to łącznie 8 km (8×1 km).

STORMEET zaczynasz i kończysz biegiem. Nie mam doświadczenia, nie trenuje czy to dla mnie? Każdy kiedyś zaczyna i na to nigdy nie jest za późno. Postaw sobie cel treningowy... To nowa dostępna dla każdego forma zawodów fitness! Wszyscy uczestnicy rywalizują na jednych zasadach i wykonują taki sam trening. W każdej części treningu występują tylko podstawowe ruchy funkcjonalne, które nie wymagają specjalnego przygotowania ani szkolenia. STORMEET w swojej idei rozwija 10 parametrów kondycji fizycznej u każdego zawodnika.

Zajęcia stormeet endurance mogą być świetnym uzupełnieniem treningu dla wszystkich wytrzymałościowo startujących w triathlonie, maratonie, biegach ultra czy też OCR.

Zapraszamy w każdy piątek o 17:00.

Zajęcia prowadzi Dariusz Rzepecki:)