Zajęcia

Cross - program treningu siłowego i kondycyjnego, który opiera się na wzroście dziesięciu najważniejszych zdolności siłowych. Podczas ćwiczeń rozwija się siłę i masę mięśni, aby wzmocnić siłę ruchu mięśni.
Warrior workout - jest oparty o system treningowy pochodzący z USA TFW. System ten służył do przygotowania zawodników mma, wielu olimpijczyków i sportowców z różnych dyscyplin korzystało z tego systemu przygotowując się do ważnych imprez sportowych.
Dla kogo? Dla wszystkich, którym zależy na poprawie wydolności i wytrzymałości.
Tsunami - to autorski plan dzięki któremu uzyskasz rewelacyjne wyniki zarówno jeśli chodzi o poprawę sylwetki jak i zwiększenie wytrzymałości i siły mięśni. Zajęcia o charakterze treningu obwodowego.
City Extra Pump - fitness ze sztangą - to łatwiejsza wersja treningu siłowego. Trening z obciążeniem jakim jest sztanga, jednocześnie wzmacnia i wspaniale rzeźbi ciało. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego trenera, dzięki któremu technika ćwiczeń oraz obciążenie są pod stałą kontrolą.
Body Shape - zajęcia, których celem jest wzmocnienie i rzeźbienie wszystkich partii naszego ciała. Jest to idealna forma aktywności fizycznej na kształtowanie sylwetki, zrzucenie zbędnych kilogramów i poprawę kondycji. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu tj. hantle, taśmy, piłki. Zajęcia o średniej intensywności przeznaczone są dla osób na każdym poziomie zaawansowania.
CrossKids - jest metodą treningową oraz wprowadzeniem do świata Cross, przeznaczoną dla dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym od 4 do 13 lat.
Powrót do formy - zajęcia, których celem jest wzmocnienie i rzeźbienie wszystkich partii naszego ciała. Skierowane do osób rozpoczynających swoją przygodę z fitnessem.
Fit Body - łatwe do wykonania zestawy ćwiczeń, nie zawierające choreografii, ukierunkowane na wzmocnienie i ujędrnienie dolnych partii ciała. Skierowane są do osób pragnących uzyskać płaski brzuch, zgrabne pośladki i uda. Systematyczne treningi pozwolą osiągnąć wymarzone rezultaty kształtnej i silnej sylwetki.
Trening funkcjonalny - redukuje tkankę tłuszczowa, poprawia wytrzymałość mięśni, stabilizuje stawy przez co zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji podczas ćwiczeń jak i codziennych obowiązków. Ma wpływna poprawę postawy ciała i poprawę kondycji ruchowej, zwiększa wydolność organizmu. Brak przeciwskazań - dla każdego.
Płaski brzuch - zajęcia z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu fitness. Trening koncentrujący się na wyrzeźbieniu i wzmocnieniu mięśni brzucha.
Zumba - zajęcia łączące elementy tańca, aerobiku z krokami latynoamerykańskich tańców. Trening aerobowy przeplatany treningiem interwałowym. Zajęcia modelujące sylwetkę, poprawiające kondycję.
Trampoliny - trening interwałowy o wysokiej intensywności i zmiennym tempie ćwiczeń. Zajęcia zwiększające gibkość i koordynację ruchów.
Joga - zajęcia o charakterze mentalnym. Ćwiczenia skupiające się na harmonii umysłu, ciała i oddechu. Trening rozciągająco – relaksujący.
Tabata - trening interwałowy o wysokim stopniu intensywności. Zajęcia przyspieszające metabolizm oraz poprawiające wydajność organizmu.
Sztangi + płaski brzuch - zajęcia grupowe z wykorzystaniem sztangi i hantli. Trening angażujący wszystkie partie mięśni, pozwalający wzmocnić i wyrzeźbić sylwetkę.
BPU - trening o średniej intensywności polegający na wielokrotnym powtarzaniu różnych ćwiczeń. Zajęcia wzmacniające i ujędrniające dolne partie ciała.
Kettlebells Workout - trening z wykorzystaniem kettli. Oprócz siły rozwijają także moc, dynamikę, koordynację ruchową, gibkość, wytrzymałość i kondycje. 
Pilates - zajęcia z elementami jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Ćwiczenia popoprawiają zakres ruchomości i uelastyczniające ciało.
TBC - trening całego ciała - ogólnorozwojowy trening przy muzyce, którego celem jest dotlenienie (elementy aerobowe) oraz wzmocnienie wszystkich partii mięśni. Podczas ćwiczeń wykorzystuje się hantle, obciążenia na nogi, step oraz piłki. 
Zdrowy kręgosłup + stretching - zajęcia wzmacniające mięśnie grzbietu, poprawiające kondycję kręgosłupa. Ćwiczenia o charakterze relaksacyjnym i odprężającym.
TRX - doskonały trening dla każdego z użyciem specjalnych taśm podwieszonych do sufitu. Trening w zawieszniu poprawiając równowagę mięśni, stabilność stawów, dając mobilność i wzmacniając mięśnie brzucha jest bardzo pomocny w uprawianiu wielu dyscyplin sportu. Poprawia również postawę i zapobiega obrażeniom.
Brazylijskie pośladki - ćwiczenia ukierunkowane na wyrzeźbienie pięknej pupy, poprzedzone ciekawą, aerobową rozgrzewką. Zgrabne pośladki to marzenie wielu kobiet -możesz je spełnić regularnie uczestnicząc w tych zajęciach . Zajęcia dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Pozwól sobie na chwilę przyjemności by wyglądać bosko od tyłu!